“ЖИТТЯ КОРОТКЕ, МИСТЕЦТВО ВІЧНЕ.” ГІППОКРАТ

1954 року, коли Пабло Пікассо побачив картини Катерини Білокур, він, уражений, вигукнув: “Якби в нас була такого рівня майстерності художниця, ми змусили б заговорити про неї весь світ!”

Як і численні мистецтвознавці, ми вважаємо, що й сьогодні обдаровані українські художники створюють роботи світового рівня. Чи ж ми “змусимо світ заговорити про них”, привернувши до сучасного українського мистецтва увагу, на яку воно насправді заслуговує, – залежить тільки від нас, українців.

Бажання поділитися з нашими гостями любов’ю до краси й прагнення підтримати наших добрих друзів – українських художників, популяризуючи їхню творчість, – дало життя цікавій ідеї ресторану-галереї, де приємне поєднується з корисним. 

Ресторан може похвалитися не тільки сертифікатом “Найвища якість” – тут Вас ніколи не полишає відчуття незвичного. Інтер’єр ресторану складається з художніх робіт у різноманітних сучасних стилях. Усі картини, виставлені в ресторані-галереї, є роботами з нашої особистої колекції, яка налічує вже понад 100 творів.

 

МЕНЮ:

 

НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТА


1,5 ГОДИНИ
ЇЗДИ ВІД КИЄВА

м. КАНIВ вул. ДНIПРОВСЬКА, 1

119 км від Києва | 70 км від Черкас

+38 095 283-38-33
+38 047 363-15-88

ЦІЛОДОБОВО