Мистецьке об'єднання "ЧервонеЧорне" та Видавництво ArtHuss презентують нове арт-видання українського художника Володимира Буднікова "Питання до видимого"

Мистецьке об'єднання "ЧервонеЧорне" та Видавництво ArtHuss презентують нове арт-видання українського художника Володимира Буднікова "Питання до видимого".

"Мені важливо висловити власні відчуття від того, що відбувається навколо мене. Багато речей у різний спосіб дарують мені радість, завдають болю або засмучують, події довкола спонукають мене діяти певним чином, змінюють дещо в мені або змінюють простір навколо – коли я працюю, то ніби вивільняю власні можливості проживати все це". (Володимир Будніков) 

Презентація супроводжується експозицією робіт художника.

24909901_1646772988702407_4573709648138053904_n.jpg

Місце та час проведення: 
Національний музей Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12), 19 грудня 2017 року з 17.00 до 19.00.

Запрошуємо на виставку «Перебіг речей» канівської художниці Любові Міненко

Запрошуємо на виставку «Перебіг речей» канівської художниці Любові Міненко.

Відкриття виставки відбудеться 25 серпня 2017 року о 17.00 в галереї «ЧервонеЧорне».

Творчість Любові Міненко неможливо спостерігати без занурення в її приватне: біографічні деталі та, особливо, зображення її рідного міста пронизують роботи. Саме ці моменти стали основою мистецьких практик художниці, визначили зміст і форму її картин.

У картинах Міненко Канів не має якогось одного, стабільного обличчя: він показаний у тому різноманітті, яке притаманне всьому навколо. Цьому сприяє й та динамічна напівабстрактна форма, яку обрала художниця. Мінливі та м’які лінії розширюють простір, начебто не дозволяючи зберігати автору (як і глядачу) лише одну точку погляду: Любов Міненко розташовується на кількох позиціях, тим самим дозволяючи отримати більш повне розуміння свого міста. Ще цікавішими стають людські персонажі: стиль зображення нагадує іконічний, а вектор погляду абсолютно змінений – здається, сила споглядання в героїв картин є куди більшою за ту ж саму властивість глядача.

Виставка стає своєрідною демонстрацією цієї можливості бути водночас і учасником, і спостерігачем процесів; зберігати при нефігуративній формі цілком ясні та зрозумілі змісти – насиченого відчуття свого міста.

 

IMG_3475.JPG

В майстернях галереї «ЧервонеЧорне» триває робота над проектами «Питання до видимого» Володимира Буднікова та «Резерв» Влади Ралко

Видиме перебуває або в очікуванні або у режимі збереження енергії, завжди виношуючи щось інше всередині себе. (Володимир Будніков, «Питання до видимого»)

Зі щоденного буття наче витягається все незручне або зайве, через що втрачається відчуття реальності сьогодення, яке починає зісковзувати у таке, що вже було, постійно гальмує. (Влада Ралко, «Резерв»).

Ми встановили зарядну станцію для електромобілів. Заряджаємо одночасно три авто!

Раді повідомити, що тепер на території резиденції «Княжа Гора» встановлено зарядну станцію для електромобілів, котра здатна заряджати одночасно три транспортних засоби!
Для гостей готелю послуга безкоштовна. Всім бажаючим необхідно лише оплатити вартість паркувального місця, що становить 60 гривень за годину.
Установка зарядного пристрою – один з наших кроків до збереження навколишнього середовища.

Дитячий літній табір «Княжа Гора» відкрито!

Резиденція «Княжа Гора» відкрила сьомий сезон літнього табору!
Діти активно відпочивають та творчо розвиваються, захоплююче вивчають англійську мову, знайомляться з культурою і народними традиціями України, а саме головне, отримують незабутні спогади, які залишаться на все життя!

Тарасова Гора 2017

Минулої суботи в Каневі відбувся традиційний зліт байкерів – учасників мотофестивалю «Тарасова Гора». Цього року фестиваль відсвяткував своє 15-річчя!

ЧервонеЧорне на Книжковому Арсеналі

Видання "Київський щоденник" Влади Ралко, ініційоване мистецьким об'єднанням ЧервонеЧорне, увійшло до списку ”найкращий книжковий дизайн 2017 року”!

VII міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst», культурно-видавничого проекту Читомо визначили найкращий книжковий дизайн цього літературного сезону.

Церемонія нагородження відбулася 20 травня у приміщенні Мистецького Арсеналу.

Нагадаємо, що 18 травня в рамках Книжкового Арсеналу відбулася дискусія
"Навіщо художникам щоденники", та презентація видань від мистецького об'єднання ЧервонеЧорне.
"Лінія розмежування"
"Замість документа"
"Київський щоденник"
"Still Life"
"Вулиця Дніпровська"

ТРИ КРОКИ Прихисток поета. Укриття. Лінія розмежування.

12 квітня о 18-00 у всіх залах Центрального будинку художника НСХУ відбудеться відкриття виставки Володимира Буднікова та Влади Ралко 
"Три кроки". На виставці буде презентовано у повному обсязі трирічний проект, що було створено  художниками на базі мистецького об’єднання ЧервонеЧорне з 2014-2016 роки.


ТРИ КРОКИ
Прихисток поета. Укриття. Лінія розмежування.

Від самого початку подій українського спротиву, керуючись радше інтуіцією ніж свідомим розрахунком, майже навмання ми замислили трирічний проект - жодного конкретного плану окрім власне бажання розгледіти певні фази змін у політичній реальності, яку раптом стало важко відокремити від особистої. 

Раз на рік, перебуваючи в резиденції галереї «Червонечорне» в Каневі, ми виконували певну частину проекту, не уявляючи, якою буде наступна. Тему кожної частини ми «видобували» безпосередньо зі зміненого часу під час проживання цього часу крок за кроком. Зі зрозумілих причин було невідомо, що відбуватиметься далі, як розгортатимуться наступні події; головні ознаки часу ми діставали просто серед такого, що з’являлося всередині реальності та змінювало її чи якось інакше мовило про знайомі речі, було схожим на звістку або знак. 

Оскільки ми усвідомлювали, що будемо весь час мати справу з тим, чого не знаємо або з таким, із чим не стикалися раніше, тож зосередилися власне на процесі праці аби побачити намальоване на власні очі й таким чином спробувати усвідомити побачене. Крім фактів, які неможливо було ігнорувати, для нас важливе було також те, на що ми дивилися у кожен певний проміжок часу, на чому зосереджували увагу, що мали за головне; за надзвичайних часів навіть добре знайомі речі невідворотно змінюються, кут зору приходить до руху та фокус уваги зосереджується інакше. Раптом усувається певна сліпота, зникають фільтри, налаштовані тим, що зветься звичкою; буденні речі виглядають як чужі. Навіть добре знайоме видається вперше побаченим – під час війни речі зі звичного оточення дивним чином ніби починають транслювати змінену реальність.

У трьох частинах проекту «Прихисток поета» (2014), «Укритті» (2015) та «Лінії розмежування» (2016) ми розмірковували про мову художника під час надзвичайних подій, про переосмислення звичних понять та про нові умови власного перебування у зміненому світі.

Влада Ралко, Володимир Будніков. Київ, 2017

 

Виставка діятиме до 23.04. 
організатори: ДИРЕКЦІЯ ВИСТАВОК НСХУ, МИСТЕЦЬКЕ ОБ,ЄДНАННЯ "ЧЕРВОНЕЧОРНЕ"
адреса: Центральний будинок художника НСХУ, Київ, вул.Січових стрільців, 1-5

Facebook

 

Свято Весни в ресторані «Княжа Гора»!

8 Березня 2016 року з 19:00 до 23:00

Спеціальне меню від шеф-кухаря
Жива музика
Подарунки для жінок

Місце зустрічі: м. Канів, вул. Дніпровська, 1. Княжа Гора – Місце Сили.
Бронювання столиків за телефоном (095) 283-38-33

 

Книги "Замість Документу" та "Київський Щоденник" доступні до перегляду онлайн

Мистецьке об'єднання ЧервонеЧорне пропонує переглянути книги "Замість Документу" Володимира Буднікова та "Київський Щоденник" Влади Ралко онлайн за посиланнями:
bywayofadocument.knyazhahora.com
- kyivdiary.knyazhahora.com
* рекомендуємо використовувати комп'ютер (великий масив зображень)
 

Запрошуємо на особливий вечір 14 лютого о 19.00

Княжа Гора запрошує на особливий вечір 14 лютого 2017 року о 19.00!

До Дня Святого Валентина ми підготували пропозицію від шеф-кухаря:

Салат з лососем та сиром Філадельфія
Теплий салат з гарбузом

Рулетики з телятини з грушею в червоному вині
Філе судака в буряковому соусі
Качина ніжка з прянощами та апельсинами

Вишнева панна котта

Вино:
Ігристе Кава брют, Хуме Серра. (Пенедес, Іспанія)  
Біле Шардоне Резерва, Монтес. (Долина Куріко, Чилі)
Червоне Дольчетто де Альба Мунфріна, Пеліссеро (П’ємонт, Італія)
Червоне Кьянті Классіко, Кастелларе ді Кастелліна. (Тоскана, Італія)

Доступна Веб Версія проекту Лінія Розмежування. Володимир Будніков, Влада Ралко

ЛІНІЯ РОЗМЕЖУВАННЯ (МІЖ СВОЇМ І ТИМ САМИМ)

Уже третій рік наша увага прикута до так званої лінії розмежування щоденно. Межа, що від початку воєнних дій на Сході здавалася сповненою певної логіки розрізняння «свого» від «чужого», зараз, здається, розповзлася вширшки, перетворилася з лінії на поверхню. Через страх називати речі їх справжніми іменами ми було намагалися локалізувати небезпечні процеси та навіть думки, що загрожували комфорту нашого звичного світу, і втримати їх у певних кордонах. Бо, наважуючись визнати лінію розмежування лінією фронту, починаємо бачити лінію фронту скрізь. Замість відмежовувати окрему територію, вона починає наново визначати границі кожної речі й таким чином радикально змінювати оптику бачення загалом. Замість лежати мертвими лініями на мапі, звичні кордони перетворюються на лінії високої напруги чи лінії нової жорстокості, бо ріжуть тепер по живому або по такому, що ми вважали досі живим. 
Отже, виходить, ніби речі самі, без нас, повертають собі справжні змісти на місце штучних, тих, що їм були примусово призначені. Інакше кажучи, ми починаємо бачити речі ніби вперше, бо попередні знання про них через досвід, який набуваємо зараз, виявляються недійсними, викривленими, хибними. Лінія бойових дій стає подібною до лінії у малюванні або написанні, де предмети чи слова робляться видимими лише завдяки лінії. 
Усе, що досі ми вважали належним нам, вважали своїм, таким, завдяки чому спроможні були тримати себе цілими, утримувати людське всередині себе, доводиться наново відрізняти від того, що вважаємо своїм за звичкою. 
Працюючи над проектом, ми свідомо не робили прямих посилань до конкретних подій, аби говорити про ці події крізь інші речі або намацувати змісти шляхом застосування метафори, доведеної майже до повного абсурду. Своє завжди повідомляє себе крізь відмінності, уникаючи потрапляння у подібне або таке саме як поразки. 
Замість розгалужування свого та чужого маємо пильнувати лінію, яка окреслює своє серед такого, що лише здається нам у зміненому світі своїм через схожість.

Володимир Будніков, Влада Ралко, Канів, 2016