“Княжа Гора” – в “золотій сотні” кращих готелів України 2012 року!

«Княжу Гору» знову визнано одним зі ста найкращих готелів України 2012 року! 
Проведення щорічного рейтингу «100 найкращих готелів України» розпочала Рада з питань туризму й курортів з ініціативи Асоціації готельних об’єднань і готелів України та Всеукраїнської Асоціації туроператорів.
Найкращі готелі країни визначала національна експертна комісія, до складу якої входять керівники професійних організацій сфери туризму, провідні туроператори, відомі українські готельєри, видавці спеціалізованих журналів, представники великих компаній, міжнародних організацій і посольств, органів влади, найкращі експерти, які здійснюють категоризацію готелів. За підсумками цієї експертної оцінки «Княжа Гора» потрапила до списку 100 найкращих готелів України 2012 року.
За даними організаторів, список 100 кращих готелів «оновився практично на чверть», що свідчить про хорошу динаміку розвитку готельної індустрії в Україні в 2012 році.
Показово, що в «золоту сотню» української готельної індустрії в цьому році увійшли готелі, що представляють майже весь спектр готельного бізнесу — від великих готелів відомих міжнародних мереж (Best Western, Intercontinental, Hyatt, Fairmont, Four Points, Radisson, Ramada) до невеликих готелів, що відзначаються оригінальною концепцією і якістю її реалізації (пише ZN.UA).