hotel preview

Відчуй домашню атмосферу в “Княжій Горі”

Готель “Княжа гора” ззовні нагадує чималий доглянутий альпійський будинок, де європейський комфорт поєднано з витонченістю стилю. Він побудовано з використанням дерева й каменю – екологічно чистих матеріалів, що з них упродовж століть зводили заможні оселі. Безпека наших гостей – закон для нас. Саме тому готель обладнано системами відеоспостереження, а стоянку для автомобілів надійно огороджено..

Ми є прихильниками здорового відпочинку: ані в ресторані, ані в готелі не палять, тому Ви і Ваші діти можете досхочу насолоджуватися запаморочливо свіжим канівським повітрям.

 

“Життя коротке, мистецтво вічне.” Гіппократ

1954 року, коли Пабло Пікассо побачив картини Катерини Білокур, він, уражений, вигукнув: “Якби в нас була такого рівня майстерності художниця, ми змусили б заговорити про неї весь світ!”. Ресторан може похвалитися не тільки сертифікатом “Найвища якість” – тут Вас ніколи не полишає відчуття незвичного. Інтер’єр ресторану складається з художніх робіт у різноманітних сучасних стилях.

Усі картини, виставлені в ресторані-галереї, є роботами з нашої особистої колекції, яка налічує вже понад 100 творів.

 
cc

На тлі драматичних та трагічних подій в Україні виникає наскільки важливе, настільки навіть болісне питання – де ж міститься художнє висловлювання – нібито йому немає місця в сучасній реальності, яка щодня перевершує сама себе в проявах жорстокості. Але ж якби мова, перекресливши власні межі, зрівнялась із реальністю в абсурдності та непередбачуваності та навіть жорстокості, то, безперечно, була б віршована мова. 

Більш того, саме плинний поетичний образ втілює дійсність, наприклад краєвид або людину, – і аж ніяк не навпаки.

 

Бути в «Княжій Горі» – значить відпочивати активно!

Саме такі умови створено задля повного комфорту наших гостей. Колекція “Пригод просто неба” розширить межі Ваших уявлень про рекреаційні можливості Черкащини. Ви отримаєте незабутні враження та масу насолоди від спілкування з близькими, динамічно провівши час!

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 095 283-38-33

 

НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТА


1,5 ГОДИНИ
ЇЗДИ ВІД КИЄВА 

м. КАНIВ вул. ДНIПРОВСЬКА, 1

119 км від Києва | 70 км від Черкас

+38 095 283-38-33
+38 047 363-15-88

ЦІЛОДОБОВО